gabrety hartmanice

 

 

uvod

gabrety

akce

fotky

comics

comics

tabory

stahuj

skaut

vzkazy

lilie


Tříkrálová sbírka 2014  (5. 1. 2014)

Ze spánku mě 5.1.2014 vzbudí SMS vyzvánění mého telefonu. Mezi organizačními pokyny k letošní tříkrálové sbírce si čtu od Pídý ještě další novinu - právě jede do porodnice! Pomalu se vykoulim z postele, snažím se proloupnout oči, pochopit co se děje, obleču se, poberu, co je třeba a frčím ke klubovně. Tady jsme se sešli s Vaškem, Kislíkem, Lennym, Kárlem, Aničkou, Ondrou, Kryšotem, Nikčou, Aýzem, Ralfem s Luckou a Kubou, který vzal s sebou i svého mladšího bráchu.
Po počmárání obličejů dvou Baltazarů, rozdělení do dvou part a několika pózování na fotku, hodných opravdových modelek, jsme vyrazili do terénu. Trasa naší královské delegace vedla klasicky od Ulmu přes Kočandrlů k bytovkám a panelákům. "Probůh, jak ty děti chodí rychle!" pomyslím si, když funím a valím se za ostatními. Cestou se k nám přidal ještě Fík s Pavlem Divišů - jeho nosičem foťáku, a taky Lucka Kadeřábků.
Čím více peněz v kasičkách přibývalo, tím bolestněji se do schodů šlapalo, ale po Vánočním přejídání se kondiční cvičení jako tohle více než hodí. Sbírku jsme končili jako vždycky u Kojzarů, kde ovšem pro změnu letos neotevřel pan Hůlka, nýbrž pan Králík a místo starého cukroví nám rozdal bonbóny. Po rozchodu domů mě hřál dobrý pocit z pomoci charitě a taky z toho, že máme nový přírůstek do naší i skautské rodiny. Díky všem za účast a těším se na sbírku další rok!
Koule    

Letos se vybralo na sušicku celkem 251.586,- Kč a u nás v Hartmanicích 6.946,- Kč - všem, kdo přispěli, moc děkujeme!!!


Fotogalerii dodáme brzy!
baner last
    1. skautský oddíl GABRETY Hartmanice                                                                                                                                                       © webdesign peedee
kontakt

Vedoucí oddílu:
Petra Divišová (Pídý)
adresa: Příkopy 76
             342 01 Sušice
mobil: 721 784086
email: petra.divisova@centrum.cz

Zástupce vůdce:
Tomáš KočandrleKlubovna
budova MŠ
Hartmanice 128
342 01 Hartmanice