gabrety hartmanice

 

 

uvod

gabrety

akce

fotky

comics

comics

tabory

stahuj

skaut

vzkazy

lilie


Výprava na běžkách - Hadí vrch, Zhůří (10.2.2013)


bezky10. 2. 2013 byl den, kdy se Hlavňovičtí skauti i s rodiči sešli na Keplích,kam přijelo i šest Hartmaických skautů,  ale provoz z Hartmanic byl klidný, mohlo nás přijet tedy víc.  Každopádně si celý náš oddíl vyzkoušel běžkovat v takovém chumlu a i když někdo padal víc a někdo míň, každý si tuto výpravu užil. Dokonce jsme do cíle dojeli dříve než ve stanoveném čase. 

Stezka kterou jsme jeli mířila od Keplí, kolem Hadího vrchu, běželi jsme i kolem Zhůří. U této zastávky se někdo dověděl co bylo Zhůří, kdy se vypálilo, kolik měla tato bývalá vesnice obyvatel a někdo si tyto zprávy jenom zopakoval, aby na ně nezapomněl.Ale poté co jsme si pověděli, co jsme chtěli, dali jsme si u kapličky malé občerstvení. Po občerstvení jsme  už frčeli na konečnou zastávku, která končila na našem startu.  My Hartmanický, jsme se drželi během trati většinou vpředu, jako bychom se ostatních báli. A proto nám Petr řekl, že kdybychom byli tak rychlí a dojeli až k hlavní silnici, máme se vrátit zpátky. Musím říct, že Kárl stihl doběhnout k hlavní silnici 2 krát a ještě jednou s ostatními. 

Překážky  např.: kopečky, které nás postihly, když jsme sjížděli z Hadího vrchu, při kterých bylo spoustu pádů, klacíky, kamínky,…tak ty jsme úspěšně překonali. Někdo pořádně okusil co je to pád. Většina účastníků alespoň jednou spadl jako zralá hruška.Bbrrrrrrrr to byla jízda, 9 až 10 km.         bezky                                                     

Tato akce by se měla zopakovat.Výprava se mi velice líbila a musím pochválit Petra. Moc se už těším na naši další společnou výpravu.

  Anička       » fotogalerie z akce


baner last
    1. skautský oddíl GABRETY Hartmanice                                                                                                                                                       © webdesign peedee
kontakt

Vedoucí oddílu:
Petra Divišová (Pídý)
adresa: Příkopy 76
             342 01 Sušice
mobil: 721 784086
email: petra.divisova@centrum.cz

Zástupce vůdce:
Tomáš Kočandrle
      Klubovna
budova MŠ
Hartmanice 128
342 01 Hartmanice